Realizace

Svítidla BELO_LO vhodně doplnila elegantní interiér hotelu Clement v centru Prahy. Díky speciální konstrukci našich svítidel a vhodně zvolenému odstínu světla je snídaně pro hotelové hosty příjemným začátkem dne.

Čítárna Kladno, v historické části objektu byla vybrána svítidla řady Belo_GI průměru 3m a 2m. Poklidnou atmosféru čítárny/studovny doplňuje atypické barevné provedení a možnost stmívání přes rozhraní DALI.

Rodinný dům v Dobříši u Prahy, odpočinková zóna osvícena svítidly řady Belo_GI a Dual v bílém provedení, pracovní zóna v prostoru kuchyňské linky osvícena svítidlem řady Cubus v atypické délce.

Kdo chce vysoké pracovní výkony od svých zaměstnanců, neměl by podcenit vhodné pracovní podmínky, mezi které rozhodně patří světlo na pracovišti. Dvojnásob to platí v logistickém areálu, kde všichni musí pracovat na sto procent bez ohledu na denní dobu. O to, aby se zde i bez denního světla pracovalo všem zaměstnancům dobře, se starají svítidla řady BELO BE a CUBUS z naší produkce.

Jakmile objevíte v České republice zajímavě řešený interiér, pořádně se rozhlédněte, určitě tam najdete nějaké svítidlo od nás. V celé řadě domácností a kanceláří dotvářejí naše výrobky funkční celek a navozují nezaměnitelnou atmosféru. Velmi nás těší a motivuje, že svítidla, která neustále zdokonalujeme a inovujeme, spolehlivě slouží k plné spokojenosti našich zákazníků.